Przedszkole „Zielona Polanka”

Przedszkole „Zielona Polanka” powstało z pasji i marzeń stworzenia wyjątkowego miejsca dla dzieci – słonecznej krainy edukacji, zabawy i rozrywki. Najważniejsze dla nas są indywidualne potrzeby każdego dziecka, podążanie za nim, za jego rytmem rozwoju, uzdolnieniami i zainteresowaniami. Pracujemy wykorzystując elementy najnowszych metod i teorii pedagogicznych, wybierając to co najbardziej odpowiednie i dostosowane do aktualnych potrzeb i etapów rozwojowych dzieci. Pragniemy pomóc naszym wychowankom w poznawaniu świata poprzez badanie, eksperymentowanie i doświadczanie stwarzając najlepsze możliwości do realizacji stawianych celów i zadań. Chcemy, aby nauka i odkrywanie świata stało się dla dzieci wielką przygodą, mająca swój początek w naszym przedszkolu.