Urodziny

Urodziny dla dzieci w Zielonej Polance

Urodziny to ważny dzień dla każdego dziecka, aby był wyjątkowy proponujemy organizację urodzin

Dla wszystkich chętnych zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Przeniesiemy Państwa gości w krainę beztroskiej zabawy zorganizowanej według wcześniej wybranego scenariusza.

Do dyspozycji gości mamy przestronne, kolorowe i przyjemne sale. Zabawa odbywa się pod opieką animatorów.

Cennik:

Cena ustalana jest w zależności od liczby małych gości oraz formy urodzin:

• Do 15 dzieci – 300 zł za grupę
  • Powyżej 15 dzieci (za każde dodatkowe dziecko 20 zł)
  • Zniżka 10% dla dzieci z Zielonej Polanki

Cena urodzin zawiera:

• 2 godziny animacji przez dwóch animatorów
  • Do wyboru : Malowanie buzi, włosów, makijaże dla dziewczynek, tatuaże
  • Zaproszenia dla chłopców i dziewczynek

Cena nie zawiera tortu.

Scenariusze zabaw:

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Istnieje możliwość stworzenia scenariusza na życzenie, bądź łączenia ze sobą dwóch lub więcej scenariuszy urodzin dla dzieci.

Godziny urodzin:

w soboty: 13.00 – 15.00; 16.00 – 18.00