Angielski dla dzieci

Działalność Przedszkola Zielona Polanka  jest odpowiedzią na potrzeby Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci uczyły się języka angielskiego jak najwcześniej, a jednocześnie w formie, która pozwala na swobodną zabawę i nie jest dla dziecka zbyt dużym obciążeniem.

Zapewniamy zajęcia w języku angielskim metodą "Teddy Eddie", prowadzone przez specjalnie wykwalifikowaną kadrę.

Proces uczenia się języka angielskiego przebiega w naturalny i niestresujący sposób podczas gier i zabaw edukacyjnych oraz zwykłych, codziennych sytuacji. Dzięki temu dzieci przyswajają nowy język nie jako odrębny twór ale jako część świata, który znają i który jest im bliski.

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego, której głównym założeniem jest łaczenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Zajęcia są pełne prawdziwego komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry , zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Istniejące materiały dydaktyczne są systematycznie uaktualniane i udoskonalane, a nowe tworzone po to, by sprostać wymaganiom i potrzebom dzieci i nauczycieli. Nasi nauczyciele to profesjonaliści – regularnie uczestniczą w szkoleniach oraz otrzymują wsparcie ze strony międzynarodowej organizacji.