Angielski dla dzieci

Działalność Przedszkola Zielona Polanka  jest odpowiedzią na potrzeby Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci uczyły się języka angielskiego jak najwcześniej, a jednocześnie w formie, która pozwala na swobodną zabawę i nie jest dla dziecka zbyt dużym obciążeniem.

Zapewniamy zajęcia w języku angielskim metodą Helen Doron, prowadzone przez specjalnie wykwalifikowaną kadrę.

Proces uczenia się języka angielskiego przebiega w naturalny i niestresujący sposób podczas gier i zabaw edukacyjnych oraz zwykłych, codziennych sytuacji. Dzięki temu dzieci przyswajają nowy język nie jako odrębny twór ale jako część świata, który znają i który jest im bliski.

Helen Doron Early English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka. Metoda Helen Doron naśladuje sposób, w jaki dzieci poznają swój język ojczysty. Dzieci osłuchują się z językiem , a każda próba powiedzenia czegoś czy wykazanie zrozumienia np. wydanego polecania sprawia, że nauczyciel chwali dziecko, co powoduje, że czuje ono satysfakcję z dokonanego postępu.

Ta rozpowszechniona i efektywna metoda nauczania języka angielskiego została opracowana przez Helen Doron - lingwistkę, która na co dzień współpracuje z nauczycielami na całym świecie Dzięki temu istniejące już materiały dydaktyczne są systematycznie uaktualniane i udoskonalane, a nowe tworzone po to, by sprostać wymaganiom i potrzebom dzieci i nauczycieli. Nasi nauczyciele to profesjonaliści – regularnie uczestniczą w szkoleniach oraz otrzymują wsparcie ze strony międzynarodowej organizacji.