facebook iprzedszkole

Kadra

 • Pani Aleksandra Uchacz - nauczyciel

 • Pani Dominika Basista-Czuraj - nauczyciel

 • Pani Sylwia Węgrzyn - nauczyciel

 • Pani Krystyna Batko - pomoc nauczyciela

 • Pani Celina Podoba - pomoc nauczyciela

 • Pani Justyna Leśniak - manager przedszkola

 • Dyrektor Monika Jurkiewicz

  Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnim doświadczeniem w pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od kilku lat zajmuję się nadzorem pedagogicznym. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, jak również Kurs Kwalifikacyjny „Organizacja i zarządzanie oświatą" w Ośrodku Szkolenia Kadr Oświatowych w Krakowie.

  Chętnie pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w zakresie zarządzania, komunikacji i współpracy, oraz nauczania i wychowania. Ukończyłam różnorodne kursy, szkolenia i warsztaty, m.in:

  „Nowe tendencje w edukacji przedszkolnej w kontekście organizacji zarządzania", „Przedszkole i rodzice – indywidualny model partnerskiej współpracy i komunikacji", „Organizacja edukacji przedszkolnej zorientowanej na dziecko",
  „Trudne zachowania dzieci i rozwiązywanie konfliktów – wczesna profilaktyka za chowań aspołecznych",
  „Edukacja matematyczna dzieci przedszkolnych",
  „Sztuka komunikacji i asertywności dzieci w wieku przedszkolnym",
  „Wykorzystanie różnorodnych form i metod we wdrażaniu dzieciom savoir – vivre'u", „Wprowadzenie do pracy z bajką profilaktyczno – wychowawczą – Magiczne kryształy", „Ekologia szansą przyszłości. Nauczyciel dla środowiska",
  „Trzy kroki dziecka w przyszłość"
  „Jak wspierać dziecko w radzeniu sobie z trudnymi emocjami" i wiele innych.

  Jako dyrektor cenię u nauczycieli zaangażowanie, aktywność, pomysłowość, energię, chęć dalszego dokształcania się, ale i zdyscyplinowanie, umiętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i rodzicami, czuły stosunek do dzieci oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci. W pracy z małymi dziećmi uwielbiam ich spontaniczność oraz zaciekawienie otaczającym światem. Cieszy mnie twórcza aktywność dzieci przypieczętowana uśmiechem.