• Pani Aleksandra Uchacz-nauczyciel

• Pani Krystyna Batko - pomoc nauczyciela

• Pani Justyna Leśniak - manager przedszkola

• Dyrektor Monika Jurkiewicz

Jestem nauczycielem dyplomowanym z długoletnim doświadczeniem w pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego. Od kilku lat zajmuję się nadzorem pedagogicznym. Ukończyłam studia magisterskie w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Akademii Pedagogicznej w Krakowie, jak również Kurs Kwalifikacyjny „Organizacja i zarządzanie oświatą" w Ośrodku Szkolenia Kadr Oświatowych w Krakowie.

Chętnie pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w zakresie zarządzania, komunikacji i współpracy, oraz nauczania i wychowania. Ukończyłam różnorodne kursy, szkolenia i warsztaty, m.in:

„Nowe tendencje w edukacji przedszkolnej w kontekście organizacji zarządzania", „Przedszkole i rodzice – indywidualny model partnerskiej współpracy i komunikacji", „Organizacja edukacji przedszkolnej zorientowanej na dziecko",
    „Trudne zachowania dzieci i rozwiązywanie konfliktów – wczesna profilaktyka za chowań aspołecznych",
    „Edukacja matematyczna dzieci przedszkolnych",
    „Sztuka komunikacji i asertywności dzieci w wieku przedszkolnym",
    „Wykorzystanie różnorodnych form i metod we wdrażaniu dzieciom savoir – vivre'u", „Wprowadzenie do pracy z bajką profilaktyczno – wychowawczą – Magiczne kryształy", „Ekologia szansą przyszłości. Nauczyciel dla środowiska",
    „Trzy kroki dziecka w przyszłość"
    „Jak wspierać dziecko w radzeniu sobie z trudnymi emocjami" i wiele innych.

Jako dyrektor cenię u nauczycieli zaangażowanie, aktywność, pomysłowość, energię, chęć dalszego dokształcania się, ale i zdyscyplinowanie, umiętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i rodzicami, czuły stosunek do dzieci oraz umiejętność rozwiązywania problemów. Zwracam szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci. W pracy z małymi dziećmi uwielbiam ich spontaniczność oraz zaciekawienie otaczającym światem. Cieszy mnie twórcza aktywność dzieci przypieczętowana uśmiechem.